Ģimenes fotosesija

Ikgadēja fotosesija ir kļuvusi par skaistu tradīciju daudzām ģimenēm, tas ir lielisks veids kā papildināt ģimenes albumu un iemūžināt to, cik ātri izaug bērni.

Kā sagatavoties, lai ģimenes fotosesija ar bērniem izdotos lieliski:

  • Ar pašiem mazākajiem: piesakoties uz fotosesiju, izvēlieties laiku, kad bērns parasti ir aktīvs, lai fotosesija neiekrīt ierastajā gulēšanas vai ēšanas laikā
  • Jau pirms fotosesijas dienas pastāstiet, ka dosieties fotografēties, centieties radīt pozitīvu, aizraujošu noskaņu
  • Bērni ir vislieliskākie modeļi, ja vien tiem ir labs garstāvoklis.. tādēļ uztveriet fotosesiju kā laiku, kurā veltīt bērnam nedalītu uzmanību, jokotos un rotaļātos ar viņu - tad pat viskautrīgākie bērni mēdz atplaukt smaidā :)
  • Ja bērns niķojas un vairs negrib fotografēties, nedusmojaties. Saglabājiet pozitīvu attieksmi un mēģiniet uzlabot bērna garstāvokli. Labāk uz dažām minūtēm ļaut atpūsties, paskraidīt, uzēst kaut ko garšīgu, vai pat noskatīties kādu video telefonā (un tikmēr nofotografēties bez bērniem :) )
  • Rēķinaties, ka reti kurš bērns ir noskaņots fotografēties veselu stundu, citi sākumā ir kautrīgi un atplaukst uz fotosesijas beigām, citi labprāt fotogrāfējas fotosesijas sākumā, bet uz beigām ir noguruši
  • Uz fotosesiju var ņemt līdzi rotaļlietas, balonus, kārumus - jebko, kas palīdzēs padarīt fotogrāfēšanos aizraujošu. Ir vecāki, kas pēc fotosesijas sola doties uz kafejnīcu, rotaļu laukumu utt. :)

Biežāk uzdotie jautājumi par fotosesiju - sākumlapā vai rakstīt privātu ziņu - kontakti.