Fotosesijas

fotosesijas Siguldā, Cēsīs, Saulkrastos, Limbažos, Salacgrīvā, Smiltenē, Rīgā u.c. pilsētās un to apkārtnē

fotosesijas studijā - Rīgā

Ģimenes fotosesijas galerija

ĢIMENES

ar maziem un vairs ne tik maziem bērniem

Romantiskās fotosesijas

ROMANTISKĀ

tiem, kas mīl

Gaidību fotosesija

GAIDĪBU

lai atcerētos šo īpašo laiku

Fotosesija STUDIJĀ Rīgā

STUDIJĀ

neatkarīgi no laikapstākļiem

Saulrieta fotosesija

SAULRIETA

dienas skaistākajā laikā

Sievišķīga un stilīga fotosesija

SIEVIŠĶĪGĀ

ar kleitām, puķēm un aksesuāriem


Fotogrāfe Sandra Ģēģere

Mana foto kaislība ir cilvēki. Fotografējot cenšos palikt nemanāma un ķert tos burvīgos mirkļus – laimes pilnos skatienus, smaidus, skūpstus, apskāvienus – romantiski, emocionāli, mīļi un sirsnīgi. Ar humoru, ar smiekliem un mirdzošām acīm.

Fotografēšana mani interesējusi jau no bērnības. Studiju laikā tas kļuva par veidu, kā izpausties radoši, kā meklēt skaisto un iedvesmojošo, kad viss pārējais bija ar aprēķiniem pierādāms. Pamazām manu aizraušanos pamanīja apkārtējie - reiz draugi uzaicināja būt par viņu kāzu fotogrāfi, un lai gan biju pavisam nobijusies, uzticēto veicu ar vislielāko atbildību. Ar to arī sākās mans ceļš šajā sirsnīgajā nodarbē..


Biežāk uzdotie jautājumi par fotosesiju

Cik maksā fotosesija, ko vilkt mugurā, kur fotografēsimies un citi jautājumi

Cik maksā fotosesija?

Parasti 60-90€, atkarībā no vietas un veida. Raksti, lai precizētu!

Cik ilga ir fotosesija?

Standarta fotosesija aizņem 1h, ja vēlme piepildīt kādu īpašu ideju, tad, iespējams, nepieciešamas 2h

Kā saņemsim bildes?

Saņemsiet 60 bildes, apmēram 2-3 nedēļu laikā, privātā foto galerijā internetā - ērti gan lejupielādēt, gan parādīt citiem

Vai bildes tiks rediģētas?

Bildēm tiek veikta pamatapstrāde - krāsas, kontrasts, kadrējums utt. Ja nepieciešams, atsevišķās bildēs tiek noņemti sīki defekti - pumpas, skrāpējumi, netīrumi utt. Bet netiek veiktas digitālas "plastiskās operācijas" :)

Kur notiek fotosesija?

Vietas izvēle ir Jūsu ziņā! Košākās fotosesijas sanāk ārpus telpām - ne tikai vasarā, bet arī rudenī, ziemā un pavasarī! Ja laikapstākļi nav piemēroti Jūsu iecerei, tad iesaku fotosesiju studijā* - kur silti un gaiši jebkurā gadalaikā 

*Studija jārezervē laicīgi, tādēļ jau piesakoties dariet zināmu, ka vēlaties fotografēties studijā

Kas notiek, ja līst?

Dienu pirms fotosesijas sazināsimies, un ja nepieciešams, arī fotosesijas rītā - ja laikapstākļu prognoze brīdina par nepiemērotiem laikapstākļiem, fotosesiju pārceļam - ja iespējams, tajā pašā dienā, nākošajā  vai citā pieejamā datumā. Ja svarīgi, ka fotosesija notiek konkrētā datumā un laikapstākļi to nevar ietekmēt, tad labāk izvēlēties fotosesiju studijā.

Kā ģērbties?

Izvēlaties apģērbu, kurā jūtaties skaisti un ērti :) Pieskaņojiet fotosesijas idejai un vietai, pāriem un ģimenēm ieteicams saskaņot krāsas un stilus. Var ņemt līdzi vairākus* tērpus un pārģērbties - iegūsiet daudzveidīgākas bildes. 

*Brīvdabas fotosesijās diezgan daudz staigājam,  tādēļ līdzi nesamo mantu skaits jāizvēlas atbilstoši.

Vai jāmeklē aksesuāri?

Aksesuāri nav obligāti, bet ļoti vēlami! Tie palīdz pārvarēt mulsumu kameras priekšā, raisa idejas, bildes ir dabiskākas, ne tik pozētas. Bērniem mīļākās rotaļlietas, mūzikas instrumenti, hobiju aksesuāri, ziedi, baloni, dūmu sveces utt.*

*Brīvdabas fotosesijās diezgan daudz staigājam,  tādēļ līdzi nesamo mantu skaits jāizvēlas atbilstoši.

Vai pieejams make-up?

Šobrīd nepiedāvāju make-up un friziera pakalpojumus, tapēc iesaku doties pie saviem iecienītajiem meistariem, kas Jūs sapucēs tieši tā kā Jūs vēlaties. ir iespējams iegādāties

Dāvanu kartes

Pārsteidz savu ģimeni, draugus, radus, kolēģus ar radošu un atmiņā paliekošu dāvanu - fotosesiju! Iespējams iegādāties gan dāvanu portālos - Lieliska dāvana un Dāvanu sala (vērtība 70-90€), kā arī personīgi pie fotogrāfes - vienojoties par dāvanu kartes saturu un vērtību, saņemsiet dāvanu kartes rezervācijas kodu un informāciju, kartiņu varat veidot pēc saviem ieskatiem (to nebūs jāuzrāda). Raksti, lai uzzinātu vairāk!


Par dzirkstošām bildēm!

Ja Jums šķiet, ka mums varētu izveidoties laba sadarbība skaistām bildēm - rakstiet, sarunāsim!